Přejít k hlavnímu obsahu

RECENZE S&V ADAM'S VAPE Apple Pear Tobacco

Sice trošku se zpožděním a chronologicky trošku jinak, ale dnes jsem konečně dopsal recenzi na tento Shake & Vape, který tu mám už asi měsíc, jen na něj nebyl čas.. A ten čas navíc, mu velice prospěl!

POSPI NESTÍHÁ, ale lepší kvalita než kvantita

Jako každá Shake & Vape receptura od Adam's Vape, tak i tato se ukrývá v 60ml lahvičce, která obsahuje 12 ml aromatu. Celkové množství aromatu je tedy 20%. Takže s tím počítejte při míchání. Já jsem si Apple Pear Tobacco namíchal na 9 mg/ml a hustotu 50/50.

Oficiální popis: Šťavnatá jablka s hruškou v karamelu s tabákem..

..V první chvíli ucítíte zralé šťavnaté jablko a hned se do něj zakousnete. Čerstvou šťávu doplňují jemné tóny hrušky. Pak to přijde. Ovoce obalí karamelky, které dodají nakyslé chuti jemnost. Když se spojí v příjemně sladkou kombinaci, nastoupí tabák, který zážitek dovede k dokonalosti. Díky tabáku dostane příchuť něco navíc. Krásně doplní jemnost karamelek i svěžest jablek s hruškami a všechno dohromady dá najednou smysl. S touhle kombinací jsem si vážně vyhrál..
applepýr

 

K vůni..

Vůně je samozřejmě krásně svěží. Nejvíce jsou cítit čerstvá jablíčka a trošku hrušky. V pozadí vykukuje trošku karamelu, ale tabák nikde. Nevadí..

K barvě..

Po skoro měsíci uležení je Apple Pear Tobacco krásně zlatavý. A jak tak koukám na build, kterým proteklo už půl lahvičky, tak vypadá stále čerstvý. Žádný uhelný důl se nekoná..

K chuti..

Když se mi tu poprvé Apple Pear Tobacco zjevil, tak jsem ho samozřejmě hned namíchal a než zmizely všechny bublinky, tak jsem ho taky hned natankoval. Takhle čerstvý nechutnal vůbec špatně. Nejvíce byly cítit jablka a trošku hrušek. Tabák a karamelky nikde. V podstatě bych to takhle klidně dohulil. Příjemně svěží a sladká receptura, která by jistě neurazila žádného milovníka ovoce.

Ale původní plán byl jiný, takže lahvička letěla zpět do police, kde jsem na ni samozřejmě zapomněl. A dobře jsem udělal!

Po cirka měsíci, když jsme ji "znovuobjevil", je dle mého chuť přesně taková, jaký byl původní Adamův záměr. Ovoce sice stále převažuje, ale již není jeho chuť tak svěží a čerstvá a do hledáčku už se dostala i karamelka. Ta je tam prostě skvělá. Představte si liquid, který při potahu chutná ovocně, při výdechu je cítit příjemná jablečný-hrušková chuť na pozadí s tabákem a po výdechu zůstane v puse sladká karamelová chuť. Tohle je naprosto fantastická záležitost.

Celkově Apple Pear Tobacco trošku klame názvem. Tohle nikdy tabákovka nebude. A je to asi dobře. V podstatě nevím, do které škatulky bych to zařadil. Ovoce, sladkosti, tabák...ja prostě nevím. Tady je jablíčko fakt velice chutné a hruška taky. Pokud tahle chuť byl pravý záměr, tak tleskám! Pokud ne, tak tleskám také.

Za mě 9 / 10 na desítku to není, ale lepší devítka tomu skutečně odpovídá!

 

applepýr

 

Espézetka o Apple Pear Tobacco moc mluvit nechtěl, proč?

Jak tohle celé funguje a jak se Adamovi povedlo? Pojďme se na to spolu podívat.

Testuji výjimečně v Glaz RTA V2 osazeným dvěma green mambami na výkon 80W, což je asi to nejlepší a největší co tu mám.

Co se týká balení, tak opět se 12 ml koncentrovaného aromatu nachází v 60 ml Chubby Gorilla lahvičce s bílou a jasně čitelnou (a poněkud nedokonale nalepenou, opět?) etiketou. Ale co si budeme povídat, cenu za design a obal Adam nejspíš nezíská, ale já jsem sakra rád, že to chutná luxusně. Už nesčetněkrát jsem se setkal s nádhernou, do detailů vymazlenou etiketou, pozlacenou, 3D efekty a kdo ví co ještě ale následně chuť stála za prd. Jsem moc rád, že u Adama je to HLAVNĚ o té chuti.

Vůně aromatu je velmi příjemnou kombinací jablka a hrušky, kde hruška sice hraje druhé housle, ale tím vůni dodává další rozměr. Tabák a karamel se mi ve vůni neukazují. Takže shoda s Pospim, snad si na to nezvykne.

applpýr

První co při potahu cítím na jazyku je jablko s hruškou, to jablko je zabaleno ve velmi příjemně nasládlém karamelu, skoro bych řekl, že je to ten stejný, co je v Caramel Puddingu? Tabák zde vytváří velmi příjemný „kořeněný“ podtón, který liquidu dodává jistou… jistou hřejivost.

Samotné složky jsou velmi věrné, když si představím že jablko je v karamelu, tak je to sladké jablko, s tenoulinkou vrstvou karamelu po celé ploše, prostě tak akorát. Hruška je taková ta zahradní klasika kterou mám rád. Příjemně sladká a šťavnatá. Tabáková složka, je lehčí, trochu aromatický tabák. Rozhodně neevokuje ony chuťově silné maceráty. Spíš bych ho přirovnal trochu ke starému dobrému Maxx Blendu.

Závěrem k Apple Pear Tobacco… hodně zajímavé záležitost, která by vám neměla utéct. Tohle spojení se po čertech povedlo odladit a rozhodně si tady já osobně přijdu na své.

A protože jsem nedávno zkusil něco podobného, od AEONu, tak můžu říct.. že není jablko s tabákem, jako jablko s tabákem.

98% …. ! A už mě nerušte, něž jsem to dopsal tak padnul další tank a musím znova plnit.

A dva dny nebral telefony...